Altay Bilişim Telefon Tamir, Notebook Tamir, Bilgisayar Teknik Servis, Notebook Ürünleri, Bilgisayar Parçaları, İstanbul Teknik Servis

Altay Bilişim Alınan telefonun fiyatı her ne kadar yüksek olsa da bunun asıl sebebi öncelikle özellikleri oluyor. Pahalı olsa dahi telefonların bir çoğunda metal kasa yerine plastik malzemelerden üretilmiş kasalar bulunuyor. Bu da dikkat edilmediğinde telefon kasasının daha rahat şekilde eskimesine ve kırılmasına sebep oluyor.

Eğer telefonunuzun kasası ciddi bir şekilde zarar görmüş ama ona rağmen çalışıyorsa, bu şekilde kullanmak yine de bir risktir. Nedeni ise kasada olan yamukluk cihazın iç aksamlarına zarar vermiş olabilir ve sizin için oldukça tehlikeli olabilir.

Eğer çeşitli sebeplerden dolayı telefonunuzun kasasının değişmesi geriyorsa, İstanbul merkezli Altay Bilişim firmamızdan telefonunuzun marka & modeline göre fiyat alabilir ve telefonunuzun kasasını değiştirtebilirsiniz.

Altay Bilişim sizlere her zaman kaliteli hizmet sunabilmek için donanım ve tekniksel olarak kendini geliştirmektedir. Siz müşterilerimizin her zaman memnuniyetini sağlamaya çalışır.