Yazılar

Laptop Menteşe Arızası

Laptoplarda menteşe arızası genelde zamanla menteşenin sertleşmesinden kaynaklanır. Menteşenin sertleşmesi kırılmasına neden olmaktadır.Bu gibi durumlarda menteşenin gevşetilmesi gerekir, gevşetilmeyen menteşeler kırılmaya vede kasanın zarar görmesine neden olmaktadır.Kırılan menteşenin değişmesi kasanın onarılması gerekir.

 

Altay Bilişim olarak menteşe tamiri,menteşe değişimi,kasa tamiri ve kasa değişimi servisimizde profesyonel bir şekilde ve uygun fiyata çözümlemekteyiz. Yapılan bütün işlemler servisimiz tarafından garanti altındadır.

Amatörce yapılan müdahele çözümü zorlaştırmakta ve yüksek maliyet çıkarmaktadır. Servisimizde menteşe tamiri, menteşe değişimi, kasa tamiri ve kasa değişimi uygun fiyata profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Notebook Menteşe Arızası

Notebook Menteşe Arızası ?

Notebooklarda menteşe arızaları zamanla menydana gelmektedir. Menteşe arızaları menteşelerin zamanla sertleşmesinden dolayı meydana gelmektedir.bazı modellerde tamirle kurtarıldığı gibi istenirse değiştirilebilir. Bazı modellerde ise menteşenin değişmesi gerekmektedir. Menteşe ve kasa kırıklarınız servisimizde garantili ve %100 başarıyla tamir edilmekte yada değiştirilmektedir.

Bazı notebook menteşeleri yapıları itibari ile tamiri mümkün olmamaktadır, bu yüzden değişimleri gerekmektedir, eğer tamir edilip teslim edilirlerse çok kısa zaman içerisinde yine aynı şekilde arıza tekrarı yaşanmaktadır.

Notebookunuzun ekran kapağını açıp kapatırken zorlanma ve hafif gıcırtı tarzı sesler geliyorsa menteşelere bakım yapılması gerektiği anlaşılmaktadır.